Træner team Herrer senior
Erich Mix
Beskrivelse
Træner for Herre Serie 2 + 4
 
Erich Mix
Elmevang 27
4970 Rødby
Tlf.,: 61273513
Mail: sfo@sanktbirgitta.dk
Se hele beskrivelsen
Morten Eriksen
Beskrivelse
Træner for Herre Serie 2 + 4

Morten Høgh Eriksen
Lindevang 19
4970 Rødby
Tlf.: 51889425
Mail: m.eriksen@stofanet.dk
Se hele beskrivelsen
Lars Kruse
Beskrivelse
Træner for Herre Serie 2 + 4
 
Lars Kruse
Vestergade 23
4970 Rødby
tlf.: 29679249
 
Se hele beskrivelsen
Træner team Dame senior
Martin Post
Beskrivelse
Træner for Damer Kvalifikationsrække 

Martin Post
Ringsebøllevej 12
4970 Rødby
Tlf.: 22723191
Mail: martinpost@stofanet.dk 
Se hele beskrivelsen
Nicolaj Sklander
Beskrivelse
Træner for Damer Kvalifikationsrække
 
Nicolaj Sklander
Brandstrupvej 31
4970 Rødby
Tlf.: 40726582
Se hele beskrivelsen
Sannie Johansen
Beskrivelse
Holdleder for Damer Kvalifikationsrække
 
Sannie Johansen
Sletten 7
4900 Nakskov
Tlf.: +4520125183
Se hele beskrivelsen
Trine Jensen
Beskrivelse
Træner Trille/Trolle 
Træner U6/U8 Mix 
Holdleder Dame Serie 4 
 
Trine Jensen
Vestergade 25
4970 Rødby
Tlf.: +45 6162 8250
Mail: trine.j@live.dk
Se hele beskrivelsen
Ungdomstræner
Tobias Gullits
Beskrivelse
Træner for U6/U8 Mix
  
Tobias Gullits
Nebbelundevej 34
4970 Rødby
Tlf: 29434666
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ida Bentø
Beskrivelse
Træner for U6/U8
 
Ida Bentø
Svanevej 12
4970 Rødby 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Trine Jensen
Beskrivelse
Træner Trille/Trolle 
Træner U6/U8 Mix 
Holdleder Dame Serie 4 
 
Trine Jensen
Vestergade 25
4970 Rødby
Tlf.: +45 6162 8250
Mail: trine.j@live.dk
Se hele beskrivelsen
Lena Tronier
Beskrivelse
Holdleder for U6/U8 Mix
 
Lena Tronier
Møllevænget 22
4970 Rødby
Tlf.: 25158053
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Cassandra Jensen
Beskrivelse
Hjælpetræner på U6/U8 mix
 
Cassandra Jensen
Møllevænget 22
4970 Rødby 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Pernille Holm
Beskrivelse
Træner for Trille Trolle

Pernille Holm
Willersvej 8,
4970 Rødby
Tlf.: 21243704
Mail: assenille@stofanet.dk
Se hele beskrivelsen
Marius Mix
Beskrivelse
Træner for Trille/Trolle
 
Marius Mix
Nebbelunde Byvej 21
4970 Rødby 
Se hele beskrivelsen
Sofie Amalie Løye
Beskrivelse
Hjælpetræner Trille/Trolle
 
Sofie Amalie Løye
Rosenvænget 7
4970 Rødby 
Se hele beskrivelsen
Kirsten Krarup
Beskrivelse
Træner for U10 Mix
 
Kirsten Krarup
Sædingevej 18
4970 Rødby 
Tlf.: 24341752
Mail: kissermusser@hotmail.com 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Emil Lindegaard
Beskrivelse
Træner for U10 Mix
 
Emil Lindegaard
Darketvej 10
4970 Rødby 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Louise Mix
Beskrivelse
Træner for U12 Drenge/U12 Piger

Louise Mix
Nebbelunde Byvej 21
4970 Rødby
Mobil.:28685297
Se hele beskrivelsen
Lars Bredtved
Beskrivelse
Træner for U12 Drenge/U12 Piger
 
Lars Bredtved
Gartnervænget 1
4894 Øster Ulslev
Tlf: 28109560
 
Se hele beskrivelsen
Mads Andersen
Beskrivelse
Hjælpetræner U12 Piger/U12 Drenge

Mads Andersen
Sædinge By 27
4970 Rødby
Se hele beskrivelsen
Jesper Kamper
Beskrivelse
Holdleder for U12 Drenge/U12 Piger
 
Jesper Kamper
Sædinge By 2
4970 Rødby
Tlf.: +4522513494 
Se hele beskrivelsen
Stig Bredtved
Beskrivelse
Træner for U14/U16

Stig Bredtved
Mågevej 39
4970 Rødby
Tlf: 60290518
 
 
 
 
 
Se hele beskrivelsen
Ole Carlsen
Beskrivelse
Træner for U14/U16
 
Ole Carlsen
Østervang 9
4970 Rødby
Tlf.: 51340793
Se hele beskrivelsen
Mikkel Jørgensen
Beskrivelse
Træner for U14/U16

Mikkel Jørgensen
Skørringevej 26
4930 Maribo
Tlf.: 22750582
Se hele beskrivelsen